KONST / Litografier / Färglitografi 13867100
nr 1386 7100
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Eka. Signerad, numrerad 190/210. Motivet: 46x72, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:49:49
20/3 17:35:46
400 kr
22/3 19:44:12
22 mar
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth